Przytulnie na święta

Witam. Z racji tego, że już niedługo święta, wraz z dzisiejszym postem otwieram nową kategorię ,,Inspiracje świąteczne".Jak się domyśl...

Witam.
Z racji tego, że już niedługo święta, wraz z dzisiejszym postem otwieram nową kategorię ,,Inspiracje świąteczne".Jak się domyślam 75% domów polskich za jedyną ozdobę świąteczną uważa choinkę, która ubierana zazwyczaj w dzień wigilii stanowi ,,kompletny" wystrój w tak pięknym i ważnym dla nas okresie świątecznym.Dzięki drobnym akcentom od razu zrobi się znacznie przytulniej.Dodajmy różne tekstylia w każdym pomieszczeniu a na pewno poczujemy klimat i smak świąt.Poduszki,świece w pięknych stroikach,obrusy,serwetki o tematyce świątecznej, takie drobne elementy a taki piękny efekt.Przystrajać nasze pomieszczenia możemy już od pierwszych dni grudnia, codziennie dokładając nowy element a w dzień wigilii postawić już ten najważniejszy - choinkę.

Zaczynając już od progu, mogą to być stroiki przybite do drzwi bądź nieco skromniejsza forma ozdoby np.szyszki zawieszone na kolorowej tasiemce.Ludzie z zewnątrz na pewno będą z uśmiechem na twarzy spoglądać na nasze drzwi.


Kolorowe poduszki o tematyce świątecznej - dla mnie bomba! Wcale nie musimy kupować całkiem nowych poduszek, wystarczy piękna poszewka.Coraz większym powodzeniem cieszą się poszewki zrobione na drutach z czerwonej bądź granatowej wełny.

Przystrajanie okien lampkami bądź ustawianie w domu świeczek.Wyobraźcie sobie jaki klimat się stworzy gdy już na zewnątrz się ściemni. Zdecydowanie jestem na TAK!Zainwestować również możemy w obrusy,sztuczne gałązki,lampiony.
A Wy jak odnosicie się do przystrajania naszych wnętrz na okres świąteczny?Jesteście za czy raczej stawiacie tylko na choinkę?


You Might Also Like

2 komentarze

  1. Dom zawsze musi być delikatnie przystrojony, sama choinka nie wystarczy :)
    Miłego weekendu,
    DaisyLine

    OdpowiedzUsuń

Flickr Images