Must Have - Jesień/Zima 2013

Jesteście ciekawe co w tym sezonie jest modne?Co będziemy nosić jesienią oraz zimą?Specjalnie dla Was przygotowałam 5 najlepszych moim z...Jesteście ciekawe co w tym sezonie jest modne?Co będziemy nosić jesienią oraz zimą?Specjalnie dla Was przygotowałam 5 najlepszych moim zdaniem trendów,które nie tylko można nosić w tym sezonie ale uważam,że będą one modne jeszcze przez bardzo długi czas.
A więc warto zwrócić uwagę na:
1.Kratę:
 Pod każdą postacią czy to są spodnie,koszule,szale moim zdaniem nigdy nie wyjdzie z mody co można zaobserwować w corocznych pokazach mody,tam zawsze jest KRATA!!2. Oversize'owy sweter:
Kto ich nie lubi w dzisiejszych czasach? Ciepły sweter to doskonały wybór na chłodniejsze dni,które nieuchronnie się do nas zbliżają. W sklepach znajdziemy ich pod dostatkiem a najważniejszy warunek jaki muszą spełniać: MUSZĄ BYĆ LUŹNE! Oversize'owy sweter to najgorętszy trend,który szybko nam się nie znudzi.


3.Skóra:
Nie koniecznie naturalna. Ramoneski,spodnie,rękawiczki idealnie podkreślają i dopełniają każdą stylizację kobiety.Ten Must Have utrzymuje się już długie lata więc sądzę że nie szybko wyjdzie z mody.


4.Futra:
Bardzo kontrowersyjny temat.Jedni uwielbiają naturalne, drudzy stronią od jakichkolwiek.Ja zdecydowanie wybieram sztuczne,również ciepłe i niczym nie odbiegające pod względem wyglądu od tych prawdziwych.


5.Szale,kominy:
Po pierwsze ciepłe,po drugie bardzo stylowe.Zamieszkały w naszych szafach już od paru dobrych sezonów i domyślam się, że prędko nie odejdą w zapomnienie.


You Might Also Like

0 komentarze

Flickr Images